Bilecik Sultan Evi Kız Apart

Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:24 Bilecik
Posted on 14 Ağustos 2019 / 835
Bilecik Sultan Evi Kız Apart
Sektör : Konaklama
Şehir : Bilecik
Telefon : 0 228 212 23 81

1978 yılında devralmış olduğu işletmeciliği daha sonra; İnci gıda, market ve kamyon nakliyeciliği ile devam ettiği çeşitli faaliyetlerini 2000 yılında sonlandırmıştır. Ara verdiği mesleğine 2001 yılında Bilecik’te; en büyük kalitesi ile öne çıkan şehirde yaşayan hemşehrilerimizin tercih ettikleri mekânı olmuş; Ekin kafeteryanın ve internet kafe işletmeciliğine başlamıştır. Sosyal sorumluluk bilinciyle 2005 yılında Bilecik insan hak ve değerlerini koruma derneğinin (BİHDER) kurulmasında; öncülük yaparak çalışmış ve o tarihten itibaren halen BİHDER başkanlığını yürütmektedir.

Konaklamak için Bilecik’te ilk tercih edilecek olabilmek ve tüm ekip olarak da sunulacak olan hizmet anlayışı ile apartımız da konaklayacak olan tüm kardeşlerimizin rahat ve güvenli huzur ortamı ile sunabilecek ve her zaman tercih edilecek örnek bir işletme olabilmektir. Üniversite yaşamlarının en önemli olan konusu konaklama ihtiyaçları ve aile sıcaklığını aratmamak için kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak. Apart dairelerimiz Cumhuriyet mahallesi valilik karşısında bulunmaktadır. 32 daire ve 65 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Konaklama fiyatlarımız ekonomik olup üniversite minibüs duraklarına 30 metre, tüm banka şubelerine, ATM gişelerine, Posta hane, alışveriş merkezlerine, Şehir merkezi ana caddelerine, 50, 60 metre gibi kısa mesafededir. Şok avm alt bitişik binadadır. Esnaf olarak 40 yıllık deneyimimize güvenerek; Sultan evi kız apart ve yöresel ev yemekleri işletmesi ile yeni bir başlangıç  yapılmıştır. Şehrin en merkezi yerindeki güvenilir yaklaşım modern konforlu yapısı; örnek hizmet anlayışı ile Bilecik’te öncü kız apart olmak için doğru hedefe ulaşma gayretindeyiz.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: