Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Aksesuarix Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   İzmir   86 Ziyaret Referans: qM7e5yBe2vp

Aksesuarix, 2011 yılında İzmir'de kurulmuştur. Aradan geçen süreçte ülkemizin en çok tercih edilen online giyim mağazalarından biri haline gelmiştir. Sokak modasıyla ilgilenen ve sokak trendlerini takip edenlerin iyi tanıdığı Aksesuarix, marka yolculuğuna küçük bir moda ve aksesuar reyonuyla başlamıştır. Günümüzde drill, goat ve hip hop giyim tarzlarının önde gelen tedarikçilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle sweatshirt, hoodie, kargo pantolon gibi ürünlerde geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Kurulduğu günden bu yana Aksesuarix, gençlerin özgür bir şekilde giyim tarzlarını yansıtmalarına destek vermektedir. Bu amaçla Türkiye geneline ürün gönderimi yapmaktadır. Aynı zamanda da dünya genelindeki trendleri yakından takip etmektedir. Bu sayede logolu kolej ceket, hoodie ve sweatshirt gibi ürünlerde birçok trende öncülük yapmaktadır. Ayrıca iced out kolye, bileklik, baggy jeans gibi ürünlerde de geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Üstelik ürün koleksiyonlarını sürekli güncellemektedir. Bu sayede Türkiye'nin en büyük online giyim ve aksesuar mağazalarından biri olmayı başarmıştır.

Online satış sitesi aksesuarix.com’da streetwear tarzında birçok ürünü uygun fiyat avantajıyla bulabilirsiniz. Aksesuarix’in özel kombin seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri kombin şeklinde sipariş verebileceğiniz gibi ayrı olarak da sipariş verebilirsiniz. Giyimin yanı sıra aksesuar, çanta, ayakkabı ve diğer birçok kategoride de aksesuarix.com fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Modayı eğlenceli ve ulaşılabilir kılan Aksesuarix, kendi stilini yansıtmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri konumunda. Eğer siz de sokak modasında tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, Aksesuarix’in online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tarzınıza uygun sweatshirt, kargo pantolon, bileklik, zincir kolye ve daha birçok giysi ve aksesuar uygun fiyat avantajıyla aksesuarix.com adresinde!