Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Europanel Covering Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   İstanbul   62 Ziyaret Referans: 7N1aM8AeWmp

Europanel Covering, dekoratif duvar panelleri alanında öncü markalardan biridir. Estetik ve kaliteyi bir araya getiren ürünleriyle mekanlara farklı güzellikler katmaktadır. Duvar kaplama panelleri taş, tuğla, beton, karo, ahşap gibi farklı çeşitlere sahiptir. İç veya dış dekorasyonda siz de bu ürünlerle yaşam ve çalışma alanlarınızda farklı dekorasyon stillerini hayata geçirebilirsiniz. Bu sayede mekanın enerjisini artırıp yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Panel duvar ve tavan kaplama alanında uzun yıllardır hizmet veren Europanel Covering, dekorasyonda estetik tasarımı modern üretim teknolojileriyle birleştirmektedir. Üretim altyapısını sürekli geliştirmesi, dokusu ve görüntüsüyle gerçek malzemeleri aratmayan kaplama panelleri üretmesini sağlamaktadır. Örneğin taş duvar kaplama panelleri, doğal taşın güzelliklerini yansıtmaktadır. Tuğla duvar kaplama panelleri ise mekanda sıcak bir görüntü yaratır. Modern dekorasyon stili için beton duvar panelleri uygun ürünlerdir. Karo duvar kaplama panelleri ise mekanda adeta bir saray atmosferi oluşturmaktadır.

Son yıllarda duvar kaplama sektörü hızlı bir gelişim ivmesinde. Üretim teknolojilerindeki ilerlemeler, dekoratif kaplama panellerinde çeşitliliği artırmaktadır. Bu süreçte Europanel Covering sadece ürün çeşitliliğini artırmamakta. Aynı zamanda da kalite standartlarının yükselmesi için çalışmaktadır. Bu vizyon sayesinde sadece ülkemizde değil, yurt dışı pazarlarda da büyük ilgi görmektedir.

Yaşam veya çalışma alanınızda dekorasyon stilinizi duvar panelleriyle değiştirmek isterseniz Europanel Covering ürünlerini mutlaka incelemelisiniz. Sadeliği ve işlevselliği bir araya getiren bu ürünler aynı zamanda da bütçe dostu. Uygun fiyatlı dekoratif duvar kaplama panelleri için europanelcovering.com adresini ziyaret edebilirsiniz.