Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Alternatif Kitap Kurumsal

8 ay önce   Firma Rehberi   İstanbul   166 Ziyaret Referans: K4oeERva0By

Kitapla buluşmanın alternatif yolu ilkesiyle faaliyete başlayan Alternatif Kitap, Türkiye'de ucuz kitap alışverişinin önde gelen adreslerinden biridir. Teknolojiye olan yakınlığıyla kullanıcı deneyimlerini sürekli iyileştiren firma, online kitap satışı alanında standartları yükseltmektedir. 200 binden fazla kitabı satışa sunan Alternatif Kitap’ın uygun fiyat politikası kitapseverler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Nitekim başta hazırlık kitapları olmak üzere edebiyat, sağlık, ekonomi, lise kitapları gibi birçok kategoride binlerce kitabı alternatifkitap.com adresinde uygun fiyata bulabilirsiniz.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte online kitap satış sitelerine ilgi arttı. 2000'lerin başlarından itibaren çevrimiçi kitap satışı yapan sitelerin sayısı hızla artmakta. Ancak her site aynı teknik altyapıya ve ürün yelpazesine sahip değil. Gelişen teknolojiyle birlikte müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan firmalar rekabette avantaj sağlıyor. Bunlardan biri olan Alternatif Kitap’ta tüm alışveriş süreçleri hızlı, kolay ve güvenli şekilde ilerlemekte.

Alternatif Kitap'ın en önemli özelliklerinden biri şudur. Sürekli kendini geliştiren ve teknik altyapıya hakim bir ekibe sahiptir. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzüyle kitapseverlerin aradıkları kitaplara hızlıca ulaşmalarını sağlıyor. Filtreleme seçeneklerinin yeterli ve kullanışlı olması süreçleri kolaylaştırıyor. Dahası sipariş oluşturma, ödeme yapma, kargo bilgileri gibi süreçlerde de pratik çözümler sunuyor. Böylelikle kitap alışverişlerinde zaman kaybını önlüyor.

Alternatif Kitap'ın temel ilkesi, alışverişi yalnızca maddi nesnelerin takası olarak görmemektir. Aksine, maddiyatı bir kenara bırakarak alışveriş deneyimini üç temel değerle zenginleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu değerler samimiyet, dürüstlük ve güven şeklindedir. Nitekim samimiyet, müşterilerle olan ilişkileri güçlendirmektir. Dürüstlük işin temelini oluşturur ve doğru bilgiler sunmayı ifade eder. Güven ise müşterilerin firmaya olan inançlarını ve sadakatlerini artırır.

Kitapları yeni dünyalara açılan bir pencere olarak gören Alternatif Kitap’ta her çeşit kategoride binlerce ürün sizleri bekliyor. Üstelik müşteri memnuniyetini esas alan Alternatif Kitap’la siz de kitap alışverişlerinizde tasarruf yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay çevrimiçi kitap alışverişi yapmak isteyen herkes alternatifkitap.com adresinde aradığı ürünleri uygun fiyata bulabilir.