Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Çelebioğulları Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   Gaziantep   134 Ziyaret Referans: kQBeXDWeyK8

Çelebioğulları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., 1984 yılında Gaziantep'te baklava imalatına başlayarak köklü bir gelenek inşa etti. Baklava üretimindeki uzmanlıklarını kullanan Çiftçi Kardeşler, o günden bu yana hem Türkiye'de hem de dünyanın dört bir yanında tüketicilerin beğenisini kazandı. 1993 yılında şirketleştiler ve 1998 yılında Çelebioğulları markasını tescil ettirdiler. Bu tescille hem ulusal hem de uluslararası düzeyde büyük bir marka haline gelmeyi başardılar.

Baklavacı Çelebioğulları, köklü ve geleneksel baklava ustalığını günümüze taşımaktadır. Özel tarif ve pişirme yöntemleriyle dünyanın dört bir yanındaki baklava severlere unutulmaz lezzetler sunmaktadır. Gaziantep'in tarihi atmosferini yansıtan geleneksel taş fırınlarda ürettiği baklavalar, mahir ustaların ellerinden çıkan bir sanat eseri niteliğindedir. Kalitenin yanı sıra hijyene de büyük önem veren Çelebioğulları müşterilerinin güvenini korumayı temel ilke edinmektedir.

Günümüzde Çelebioğulları, Gaziantep'in farklı bölgelerindeki şubeleriyle baklava severlere geleneksel damak zevkini sunmaktadır. Gaziler Caddesi (Elmacı Pazarı), Gazi Muhtar Paşa, Demokrasi Bulvarı (Ünaldı), İbrahimli, Karataş ve Beylerbeyi şubeleri her gün sayısız müşterisine lezzetli bir Antep baklavası deneyimi sağlamaktadır. Çelebioğulları’nın ayrıca sıcak nokta şubeleri de vardır. Bunların yanı sıra internet satış sitesi ile online baklava satışı gerçekleştirmektedir.

Mehmet Çiftçi liderliğinde Baklavacı Çelebioğulları, geleneksel baklava üretimine sadık kalarak milli tatlımızı özgün tarzında yaşatmaktadır. Aynı zamanda da interneti ve modern teknolojiyi kullanarak Antep baklavası çeşitlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaktadır. Siz de online satış sitesi celebiogullari.com.tr adresini ziyaret ederek dilediğiniz baklava çeşidini sipariş verebilirsiniz. Çelebioğulları ayrıca yöresel lezzetler ve kuruyemiş kategorisinde de geniş bir ürün yelpazesine sahip. Nitekim salça, sos, kurutmalık, meyve kurusu gibi ürünleri de Çelebioğlu ayrıcalığıyla sipariş verebilirsiniz.