Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Altın Burada Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   İstanbul   151 Ziyaret Referans: KGRb4x1bBLZ

Sevgi Teknoloji Anonim Şirketi çatısı altında hizmet veren Altın Burada, 1987 yılından bu yana kuyumculuk sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, ailenin ikinci kuşak temsilcileri tarafından yönetilmektedir. Köklü geçmişiyle Altın Burada, Marka Gold ve Kapalıçarşı Kuyumculuk gibi önemli markaları bünyesinde barındırmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle her zevke hitap eden marka, özellikle kuyumculuk sektöründe öncü bir markadır.

Altın Burada, güvenilirlik ve dürüstlük ilkesine sıkı sıkıya bağlı bir şirkettir. Bununla birlikte, bünyesindeki farklı iş kolları ile birlikte en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Firmanın bir diğer önemli özelliği modern teknoloji ile geleneksel kuyumculuğu harmanlamasıdır. Zarafetin ve değerin buluşma noktası olan Altın Burada, ürünlerindeki çeşitliliği her daim artırarak ilerlemektedir.

Kaliteli takı ve aksesuarlarıyla Altın Burada, kişiye özel tasarımları ve zengin ürün yelpazesiyle farklı stillere uygun ürün seçeneklerine sahiptir. Altın, gümüş, pırlanta ve daha fazlasıyla her anı özel kılmaktadır. Üstelik özel takılarıyla sektörde öne çıkmayı başarmıştır. Altın zincir çeşitlerinden kolye ve yüzüklere, kelepçelerden set takımlarına kadar geniş bir takı çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca geleceğe dönük finansal yatırım yapmak isteyenler için de özel seçenekleri mevcut. Örneğin, yatırımlara değer katan gramlık altınlar, ziynet altınlar ve gramlık gümüşler bunlardan sadece birkaçıdır.

Altın Burada, kendini özel hissetmek isteyen herkesin değerli takılara ve mücevherlere kolayca erişmesini hedeflemektedir. Uzman kadrosuyla azimle çalışarak müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmaktadır. Online satış mağazası altinburada.com adresi üzerinden geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet vermektedir. Tespihlerden zincirlere, çocuk künyelerinden altın yüzüklere kadar pek çok kategoride birbirinden güzel ürünleriyle hayata değer katmaktadır. Tarzınıza ve bütçenize en uygun takı ve aksesuarları altinburada.com adresinden kolayca sipariş verebilirsiniz.