Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Fozy Kurumsal

4 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   99 Ziyaret Referans: 4openZle7Az

Yer: Bursa


Fozy Toptan Satış Bebe ve Çocuk Giyim’in marka serüveni 2021 yılında Bursa’da başlamıştır. Bebek ve çocuk giyim sektörünün öncü markalarını toptancılarla buluşturmaktadır. Faaliyetlerinde yüksek kalite, güvenilir ticaret ve rekabetçi fiyat politikası izlemektedir. Aynı zamanda da yurt dışına satış gerçekleştirmektedir. Arap ülkeleri ve Rusya ile Balkan ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri en çok ihracat yaptığı coğrafyalardır.

Henüz çok yeni bir firma olmasına karşın Fozy Toptan, çocuk giyim sektöründe hızla öne çıkmayı başarmıştır. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kalite anlayışı bu başarısının temelini oluşturmaktadır. Fozy Toptan’ın iş birliği yaptığı markalar arasında Cocosiss, Elayza, Tiffany, Miniworld, Porland gibi sektörün liderleri bulunmaktadır.

Online satış kanalı fozy.com.tr, çocuklar ve bebekler için geniş bir giyim yelpazesi sunmaktadır. Her yaş grubuna uygun ürün seçenekleri farklı ihtiyaçları karşılamasını sağlamaktadır. Erkek bebek kışlık kıyafetler, yenidoğan kız bebek takımları, erkek bebek eşofman takımı gibi ürünlerin yanı sıra özel günler için kız çocuk elbiseleri ve erkek çocuk takım elbiseleri de Fozy'nin koleksiyonundaki farklı seçenekler arasındadır.

Fozy Toptan, kendi markası altındaki çeşitli ürünleri de beğenilerinize sunmakta. Örneğin kız ve erkek çocukları için likralı bodyler, atletler, penye şortlar gibi ürünleri en beğenilen ürünleri arasındadır. Bunların yanı sıra kısa kollu tişörtler ve iç çamaşırları da ürün yelpazesi içinde mevcuttur. Tamamen pamuk kullanılarak üretilen bu ürünler, farklı renk seçenekleri ve geniş beden aralığı ile her yaştan çocuğa hitap etmektedir.

Fozy Toptan ile ilgili en son gelişmeleri ve büyüyen koleksiyonunu takip etmek için sosyal medya hesaplarınızı kullanabilir, online bebek kıyafetleri mağazası fozy.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.