Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

GKN Store Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   Ankara   131 Ziyaret Referans: mWZdPNwaKgR

2013 yılında Ankara'da faaliyete başlayan GKN Store Temizlik Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti, temizlik ve hijyen sektörünün önemli oyuncularından biridir. Temizlik makinelerinden çöp kovalarına, otel ekipmanlarından daha birçok alana uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle sıfır atık konsepti çerçevesinde geri dönüşüm kutularında ürün yelpazesi oldukça geniştir.

GKN Store, temizlik ve hijyen ekipmanları kategorisindeki tüm ürünleriyle kurumsal müşteri pazarının en önemli tedarikçilerinden biridir. Özellikle endüstri tipi temizlik makineleri ile kat ve servis arabası çeşitleri birçok kuruluşun envanterinde yer almaktadır. Fabrikalardan okullara kadar geniş bir alana hitap eden ürünleri ile temizlik ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaktadır. Ayrıca toptan temizlik ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Otel temizlik arabaları ve okul temizlik makineleri gibi özel ürünleriyle temizlik ekipmanlarına kolay erişimi sağlamaktadır.

GKN Store, kuruluşundan bu yana hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmektedir. Böylelikle müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaktadır. Sadece bayi ağını değil, aynı zamanda toptancı ağını da genişleterek daha fazla müşteriye ulaşmaktadır. Firma, uygun fiyatlı ve işlevsel ürünleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Ayrıca sıfır atık kutusu ve benzeri ürünleriyle çevresel sürdürülebilirliği desteklemektedir.

Online satış sitesi gknstore.com üzerinden faaliyet gösteren GKN Store, müşterilerine güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamaktadır. Bu sayede pek çok sektörde temizlik ekipmanları konusunda liderliği elinde tutmaktadır. Elektrikli zemin yıkama makineleri, fabrikalardan alışveriş merkezlerine kadar farklı müşteri gruplarına hitap etmektedir. Okul temizlik makineleri ile eğitim kurumlarında hijyen standartlarını yükseltmektedir. Ayrıca otelcilik sektöründe servis arabası ve kat arabası gibi ürünleriyle ilk tercihler arasında yer almaktadır. Atık kutularından el kurutma makinelerine kadar bu tür ihtiyaçlarınızı gknstore.com fırsatlarıyla uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.