Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

LİVBEN KOZMETİK DOĞAL CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ ,SERUM ,KREM ,LOSYON Kurumsal

10 ay önce   Firma Rehberi   Beylikdüzü   256 Ziyaret Referans: MrlNbWJayg5

Livben Kozmetik , İstanbul’da 2021 yılında, Yalman Ailesi önderliğinde kuruldu.

Yalman ailesi , tam bir doğa aşığıydı. Doğaya duyduğu ilgisini yalnızca kendi hayatında değil, her hayatta yaşatmak, yaşamlarımızı doğa ile özdeşleştirmek istiyordu. Her birimizin kendisini kötü, eksik ya da yetersiz hissettiği anlarda sığındığı şey doğanın kendisiydi  Yalman’a ilham veren ise doğanın kucaklayıcı, destekleyici etkisiydi.

Doğanın bağrından en doğru zamanında alınarak cildinize ulaşmak için bir dizi serüvenden geçen Livben doğal cilt bakım ürünleri ile cildiniz kendi “mükemmelliğini” keşfedecektir.

Ürünlerimiz

 

Köpükler, tonikler ,serumlar ,kremler ,jeller ,losyonlar ,güneş grubu ,köpük nemlendirici ,köpük yüz arındırıcı ,tonik yüz temizleme ,retinol serum ,kolajen serum ,vitamin serum ,süper white beyazlatıcı serum ,cilt yenileyici serum ,yoğun nemlendirici serum ,hyaluronic serum ,Niasinamid serum ,vitamin e kremi ,tırnak bakım kremi ,süper white beyazlatıcı krem ,retinol krem ,cilt yenileyici krem ,Hyaluronik asit krem ,yoğun nemlendirici krem ,ayak bakım kremi ,el bakım kremi ,leke kremi ,Niasinamid krem ,kolajen krem ,yüz temizleme jeli ,vücut losyonu ,güneş kremi