Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

MyLamp Kurumsal

7 ay önce   Firma Rehberi   Muğla   148 Ziyaret Referans: kzPdyP7bQro

Yerli aydınlatma ve dekorasyon dünyasının lider oyuncularından MyLamp, 1965 yılında İstanbul'da Muhittin Sezgin tarafından kurulmuştur. O günden bu yana estetik açıdan zengin ve fonksiyonel tasarımlarıyla sektörde ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Marmara Bölgesi'nde başlayan yolculuğunda yenilikçi pek çok ürüne hayat vermiştir. Özellikle bambu avizeleri, dekoratif aydınlatma ürünleri, masa lambaları ve rattan setleriyle sektörde adından sıkça bahsettirmiştir. 

Aydınlatma ve dekorasyon alanında MyLamp sektörde önemli bir konuma sahiptir. Bunun en önemli nedeni, sıradan aydınlatma ürünlerinin ötesine geçmesidir. Nitekim ürünlerinde güvenilirliği, estetiği ve yüksek performansı bir araya getirerek modern bir dekorasyon anlayışının temellerini atmıştır. Teknolojinin getirdiği imkanları yaratıcı bir şekilde kullanması bu başarıların altyapısını oluşturmuştur. Özellikle avize modelleri, tasarım lambader, aplik modelleri gibi pek çok ürünüyle mekanları farklı ve benzersiz kılmaktadır. 

1990'lı yıllarda MyLamp, Ege Bölgesi'nde yeni bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu süreçte üretim ve hizmet ağını daha da genişletmiştir. Günümüzde üretim faaliyetlerini Muğla Fethiye'deki 700 metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirmektedir. 30'dan fazla teknik uzman ve deneyimli personelle faaliyetlerine devam etmektedir. Üstelik sahip olduğu patentli ürünler ve yaratıcı tasarımlarla aydınlatma ve dekorasyon sektörüne yön vermeyi sürdürmektedir.

Yerli pazarların yanı sıra MyLamp yabancı pazarlarda da önemli bir güce sahiptir. Nitekim sadece Türkiye'nin değil, uluslararası arenada da aydınlatma sektörünün öncü temsilcilerinden biri olma hedefine sahiptir. Her zaman kaliteye bağlı kalarak müşterilerinin güvenini kazanması bu konuda en önemli gücüdür. Ayrıca kalite, inovasyon ve müşteri memnuniyeti ilkelerini birleştirmesi hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. 

Aydınlatma ve dekorasyon alanında en yeni trendlere ilham kaynağı olan MyLamp ürünleriyle henüz tanışmamış olabilirsiniz. Tarzınıza en uygun aydınlatma ve dekorasyon ürünlerini bulmak için online satış sitesi mylamp.com.tr adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.