Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

FuarMax - Worldwide Fair Stand Solutions - Turkey Kurumsal

9 ay önce   Firma Rehberi   Beylikdüzü   100 Ziyaret Referans: XMVyb8mdvAZ

Fuarmax ailesi olarak 2006 yılından günümüze "Fuar Standları ve Mimari Hizmetler” konusunda işin mutfağında hizmet veriyoruz. İş ortaklarımızı dinliyor, anlıyor, ihtiyaçları doğrultusunda çözümlerimizi sunuyoruz. İyi fikirleri estetik ve günün trendleriyle birlikte markanıza değer katması için işliyoruz. İletişim çözümlerini doğru kullanarak verimliliği ve pazar payınızı artırmayı hedefliyor, en iyi işlerle sizi görünür kılıyoruz.

 

Biz bu işin mutfağında yer almayı seviyoruz!

 

İşinizi işimiz kabullenip, takım ruhuyla hareket ederiz. Kurumsal çözümler üretmeyi, iletişim stratejileri geliştirmeyi,yeniden marka oluşturmayı, Kısacası mesleğimizde yaratıcılık gerektiren bütün işleri severiz. Tüm bu süreçleri başından sonuna kadar yürüterek"anahtar teslim" masanızın üzerine usulca bırakırız.

 

Fuarmax Son yıllarda hızla gelişen ve önemli ticari potansiyeller taşıyan fuarcılık sektöründe fuar stand tasarımı ve fuar stand uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

 

Fuarmax bünyesinde bulunan yaratıcı mimari tasarım ekibi ve fuar üretim atölyesi ile siz dostlarımıza kalite ve profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunmaktır.

 

Fuarmax olarak sunduğumuz hizmetleri başlıklar halinde sunacak olursak;

Fuar Standı Tasarım ve Uygulama

Ürün Teşhir Standı Tasarım ve Uygulama

Mağaza-Ofis Dekorasyonu Tasarım ve Uygulama

Kongre Standı Tasarım ve Uygulama

https://www.fuarmax.com.tr/