Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Hipotenüs Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   143 Ziyaret Referans: yJrb2kKdWLD

Yer: Bursa


2001 yılında faaliyete başlayan Hipotenüs Elektronik Ticaret ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. teknoloji ve yeni nesil e-ticaret yazılımları alanında ülkemizin öncü firmalarından biridir. 2018 yılından itibaren Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla e-ticaret yazılımı üretmeye odaklanmıştır. Sürekli güncellenen altyapısıyla bugüne kadar sayısız firmanın e-ticaret alanında teknik ihtiyaçlarını karşılamıştır. Geliştirdiği çözümlerle sektöre yeni giriş yapan marka ve girişimcilerin işlerini kolaylaştırmıştır.

Son yıllarda e-ticarete artan ilgi nedeniyle sektöre birçok yeni oyuncu girmekte. Ancak teknik taraftaki altyapı yetersizlikleri işletmelerin büyüme süreçlerini olumsuz etkiliyor. E-ticaret sistemleri konusunda ihtiyaçlar geniş bir alana yayılmakta. Ürün sayfası oluşturmak, kategori yönetimi, stok takibi gibi konularda teknik altyapıların önemi büyük. Gelişmiş altyapı özellikleriyle Hipotenüs, farklı sektörlerde hizmet veren e-ticaret sitelerini ihtiyaç duydukları çözümlerle buluşturuyor.

İyi bir yazılım altyapısı kullanmak e-ticaret sektöründe büyümenin olmazsa olmaz koşullarından biridir. Nitekim sitenin kullanıcı dostu arayüze sahip olması ciro ve kârlılığını doğrudan etkiler. Oysa yazılım tarafındaki yetersizlikler sitelere müşteri kaybettirir. İşte burada devreye giren hazır e-ticaret paketleri, işletmelerin web operasyonlarını kolaylaştırmakta. Aynı zamanda da ciro ve kârlılıklarını artırmakta. Sektöre yeni giriş yapan marka ve girişimcilere kolay ve kullanışlı bir e-ticaret altyapısı desteği sağlayan Hipotenüs ile web dünyasında siz de işletmenizi büyütebilirsiniz.

Hipotenüs’ü sektördeki diğer oyunculardan ayıran en önemli özelliklerden biri geliştirdiği yeni nesil e-ticaret yazılımlarıdır. Bir diğeri ise yeniliklere öncülük yapmasıdır. Bu özellikleri sayesinde Hipotenüs, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği E-Ticaret Meclisi'nde sektörü temsil etmeye hak kazanmıştır. Nitekim web siteler için gelişmiş SEO desteği ve mobil uyumluluk gibi çalışmalarıyla sektördeki standartları yükseltmiştir. Ayrıca TOBB'un öncülüğünü yaptığı "Herkes İçin Güvenli E-Ticaret" hareketine sağladığı destek Hipotenüs'ün öncü vizyonunu daha da güçlendirmektedir.

E-ticaret sektörünün ihtiyaçlarını yakından takip eden Hipotenüs ile siz de online ticarette başarıdan başarıya koşabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip eden Hipotenüs, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Yeni nesil e-ticaret yazılımlarıyla online satış başarılarınızı artırmak için hipotenus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.