Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

WEBİMONLİNE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN TİC LTD ŞTİ Kurumsal

10 ay önce   Firma Rehberi   Ankara   137 Ziyaret Referans: MVWPe9xdLyw

Webimonline 2011 yılında tamamen %100 yerli sermaye ile Ankara'da kurulmuştur. İstanbul ve Ankara merkezli datacenter hizmetlerinin yanı sıra bünyesinde müşterilerine uçtan uca çözüm sağlayan yazılım ve IT ekibi de bulunmaktadır.

Özel yazılım ekibimiz sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin taleplerine eksiksiz cevap vermeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ilkelerimiz arasında bulunan hızlı ve güvenli hizmet ile yüksek memnuniyeti amaç edindik. Firmamız ağırlıklı olarak kurumsal çözümlerde ön plana çıkmakla birlikte hosting pazarında ağırlığını hissettirmek adına da bireysel müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Firmamızın sağladığı hizmetler arasında web hosting, sunucu, CRM yazılım, api Entegrasyon, pos Entegrasyonu, SSL, cloud e-mail gibi çözüm ve destekler bulunmaktadır.

Hizmet kalitemiz sürekli gelişmekle birlikte yenilikçi teknolojiyi de yakından takip ederek en iyisini ve en kalitelisini müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Firmamız sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla hareket eder.

Türkiye’nin lider teknoloji firmaları arasında yerimizi hızla almaya çalışırken, artan ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilk günkü kararlılığımızı da sürdürerek yüksek kalitemizden ödün vermiyoruz.

Eğer ki sizde bu üstün teknolojideki yerinizi hemen almak istiyorsanız en kısa sürede ofisimize bekliyoruz.

https://www.webimonline.com

İşimiz NET Gücümüz İnterNET