Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

KidsPartim Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   182 Ziyaret Referans: GELe31Mb698

Yer: Bursa


2013 yılında Bursa’da faaliyete başlayan KidsPartim, parti malzemeleri ve doğum günü süsleri alanında lider markalardan biridir. Perakende satışın yanı sıra online mağazası üzerinden de hizmet vermektedir. Bugüne kadar sayısız organizasyona kutlama malzemesi tedarik eden KidsPartim, her yaş grubuna hitap eden parti süsleri ve dekorları ile kutlamalara renk katmakta.

Parti ve kutlamalar hayatımızda ayrı bir öneme sahip. Bu özel günlerde sevdiklerimizle bir araya geliriz. Belli bir olayı veya yıl dönümünü kutlamak insanlar arasındaki ilişkileri daha güçlü hale getirir. İyi hazırlanmış parti ve kutlamalar bu özel buluşmaları daha da anlamlı hale getirir. Örneğin yılbaşı ürünleri ile dekore edilmiş yeni yıl kutlamaları bu özel güne renk ve değer katar. Yeni yıla ilişkin umutları tazeler. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, kına veya nişan gibi organizasyonlarda parti malzemeleri ortamın enerjisini artırır.

Parti malzemeleri tedarikinde uzun yılların deneyimine sahip KidsPartim, geniş ürün çeşitliliğiyle aradığınız ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Örneğin balonlar bu malzemeler arasında geniş bir hacme sahip. Baskılı balonlar, krom balonlar, rakam balonlar bunlardan birkaçı. Ayrıca daha birçok balon çeşidinde KidsPartim’in sunduğu seçenekler oldukça fazla. Balonların yanı sıra balon aksesuarları konusunda da birbirinden güzel alternatiflere sahip.

KidsPartim’in ürün çeşitleri arasında kişiye özel baskılı peçeteler de önemli bir hacme sahip. Bunların yanı sıra desenli zincir süsler, dekoratif banner gibi daha pek çok ürün çeşidi mevcut. Renkli parti temalarınız için kullanabileceğiniz gold parti teması bu seçeneklerden sadece biri. Ayrıca doğum günü setleri, lüks konsept parti setleri ve daha birçok ürüne KidsPartim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Online satış mağazası kidspartim.com adresi üzerinden dilediğiniz parti malzemesini kolayca sipariş verebilirsiniz.