Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Yalın Grup Kurumsal

6 ay önce   Firma Rehberi   İstanbul   116 Ziyaret Referans: O5xe73je7rJ

Yalın Grup, ambalaj sarf malzemesi pazarının lider oyuncularından biridir. Kuruluşundan bu yana müşterilerine kaliteli ambalaj malzemelerini uygun fiyata sunmaktadır. Ülke ekonomisine değer katan ürünleriyle birçok sektörün ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kuruluşundan günümüze 49 bayi ve 7 üretici partneri ile ambalaj pazarı içinde büyümeye devam etmektedir.

Ambalaj malzemeleri özellikle sanayi bölgelerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Başta koli bandı ve streç film olmak üzere benzeri birçok ürüne sanayi firmalarının talebi yüksektir. Ambalajlama malzemeleri sanayinin yanı sıra nakliye hizmetlerinde de sıkça kullanılmakta. Yalın Grup, farklı birçok sektörde işletmelerin toptan ambalaj ürünleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Karton ambalajların yanı sıra plastik ambalaj çeşitlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Örneğin koli bandı, streç film, bantlı OPP jelatin bunlardan birkaçıdır. Bu gibi ürünleriyle nakliye süreçlerinin sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Yalın Grup, ambalaj sektöründe kazandığı güçlü konumu sürdürülebilirlik, şeffaflık ve doğaya saygı ilkeleriyle elde etmiştir. Bu bağlamda müşteri memnuniyetine daima büyük önem vermiştir. Çözüm odaklı yaklaşımıyla sorunları etkin şekilde çözmeyi başarmıştır. Ayrıca firmanın yenilikçi yaklaşımı, yüksek kalite standartları konusunda da başarı göstermesini sağlamıştır. Zaman içinde ürün yelpazesini genişletirken hizmet kalitesini sürekli artırmıştır.

Ülkemizde sanayi tesislerinin yoğun olduğu Marmara Bölgesi ambalaj sarf malzemeleri konusunda talebin yüksek olduğu bir bölgedir. Üstelik bu bölgedeki tesislerin karton kutu, koli bandı ve benzeri ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Geniş ürün yelpazesiyle Yalın Grup, işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümlere ulaşmalarını kolaylaştırmakta. Bu sayede başta Tekirdağ olmak üzere bölgenin en önemli sarf malzemesi tedarikçilerinden biri olmayı başarmıştır.

Marmara Bölgesi’nde hizmet veriyorsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm ambalaj sarf malzemeleri için yalingrup.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Nitekim streç film, karton kutu, oluklu mukavva, koli bandı gibi kağıt ve plastik paketleme ürünlerini en uygun fiyata yalingrup.com adresinde bulabilirsiniz.