Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Menzil Kuruyemiş Kurumsal

7 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   171 Ziyaret Referans: MVyb82mevAZ

Yer: Bursa


Bursa’nın köklü lezzet markası Menzil Kuruyemiş 1975 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana doğallık, tazelik ve kalite odaklı üretimiyle müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır. Bursa’daki 2 şubesi ve online satış sitesiyle ürünlerini iç ve dış pazarlarda geniş bir kitleye ulaştırmaktadır. Kuruyemiş, kuru meyve, lokum, çikolata ve pestil gibi ürünlerde lezzet tutkunlarının iyi tanıdığı markalardan biridir.

Kuruluşundan bu yana sürekli gelişen ve büyüyen Menzil Kuruyemiş, ilk ihracatını 2001 yılında Avrupa’ya yapmıştır. Şirketin kısa vadeli hedeflerinden biri toptan satışlarını tamamen ihracata yönlendirmektir. Böylece globaldeki müşterilerine taze kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık seçenekleri sunmak istemektedir. Aynı zamanda da online satış kanalı menzilkuruyemis.com üzerinden doğal atıştırmalıklarını yurdun dört bir tarafına ulaştırmaktadır.

Online kuruyemiş siparişi denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri Menzil Kuruyemiş’tir. Sektörde özellikle taze, doğal ve sağlıklı atıştırmalıklarıyla dikkat çekmektedir. Kuruyemiş çeşitlerinden fındık, ceviz içi, tuzlu fıstık gibi ürünleri tazeliği ve lezzetiyle öne çıkmaktadır. Doğal atıştırmalıklarından Brezilya cevizi, yerli çiğ badem ve çiğ kaju en çok tercih edilenlerden birkaçıdır. Draje veya şeker sevenler için de lezzetli seçenekler sağlamaktadır. Özellikle fıstıklı Roche bitter çikolata, bademli draje ve Hindistan cevizli akide şekeri dikkat çekmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Menzil Kuruyemiş, hizmet kalitesini geliştirmeye büyük önem vermiştir. Bu sayede müşteri memnuniyetini her daim artırmıştır. Bu yolla müşteri sadakatini güçlendiren firma, her pakette taze kuruyemiş ve atıştırmalık deneyimi yaşatmak için özveriyle çalışmaktadır. Siz de bu eşsiz tatları keşfetmek için Menzil Kuruyemiş’in perakende satış mağazalarını veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. En taze ve lezzetli atıştırmalık çerez çeşitleri için menzilkuruyemis.com sitesi sizlerle!